Historie společnosti

Vážení přátelé a zákazníci,

historie eshopu Svět pásek začíná v roce 2007, kdy ho založili a až do poloviny roku 2018 úspěšně vedli Adam a Alexandra. Poté se rozhodli začít novou životní etapu a eshop předali novým majitelům (Andrea a Tomáš), kteří ho provozují dodnes. 

V průběhu let prošel progresivním vývojem než se vyprofiloval do dnešní podoby. Specializujeme se na prodej dekoračních předmětů, především se na lepící dekorační pásky různých materiálů, "scrapbookingové" potřeby, kaligrafii a doplňkový sortiment.

Sledujeme nejnovější trendy ve vývoji samolepicí dekorace a navštěvujeme různé akce a veletrhy v zahraničí, které nám poskytují mnoho inspirace a tvůrčích nápadů. Našim zákazníkům tak můžeme vždy zprostředkovat a nabídnout to nejlepší a nejaktuálnější v moderním světě lepicích pásek.

Vážíme si Vaší přízně, podnětů na rozšíření nabídky a neméně tak i podnětů na zlepšení v různých oblastech – protože vždy máme co zlepšovat. Rádi Vám také poskytneme užitečné informace nejen pro pohodlný nákup v našem internetovém obchodě.

 

Andrea a Tomáš