Proč nakupovat u nás?

Svět Pásek je firmou s nejširší nabídkou washi pásek v České republice i na Slovensku. Během několika let jsme se rozrostli v e-shop s pestrou nabídkou washi pásek, uměleckými potřebami Kuretake, velkým výběrem pohlednic (postcrossing), samolepek, kawaii psacích a kaligrafických potřeb, inkoustů a dalších úžasných doplňků pro každého milovníka papírnictví, scrapbooku a dalšího tvoření.

Vybíráme kvalitní zboží, které dáváme do nabídky pouze po důkladném prověření, aby naši zákazníci dostali tu nejvyšší možnou kvalitu. Na každou zásilku od našich dodavatelů se velice těšíme a naším jediným hlavním cílem je, aby se také každý zákazník těšil ze své objednávky ještě dříve, než ji rozbalí. Objednávky balíme intuitivně a kreativně, neboť nám záleží na tom, aby rozbalení každé zásilky byl i pro Vás takový malý rituál pro hezčí den.

Svět Pásek je tu pro Vás od roku 2007 a nyní, v roce 2018, vyrostl v jeden z nejpřátelštějších e-shopů, za což jsme velice rádi. Máme obchod, kterým žijeme 24 hodin denně. E-shop, kterým žijí majitelé, žije pro své zákazníky nejvíce. Každou možnou situaci řešíme se zákazníky aktivně a pokud je to lidsky, či technicky možné, snažíme se vyjít vstříc. Přesvědčit se lze na Heureka.cz a pokud i Vy budete chtít říci ostatním svou zkušenost, určitě budeme rádi.

Pokud by se Vám líbil motiv nebo výrobek, který v nabídce zatím nemáme, určitě nám napište na tento e-mail.

Děkujeme Vám za projevenou přízeň a budeme se těšit na Vaše objednávky.

Nakoupit je u nás možné i velkoobchodně.