Tip

Gansai Tambi Starry Colors, 6 barev

MC20SC6V
  • 338,84 Kč bez DPH
  • (> 3 ks) Skladem
410 Kč / ks
Kategorie: Akvarelové barvy, štětce
Rozměr:: 7 x 19cm
 
 

Gansai Tambi Colors od Kuretake jsou akvarelové barvy, které obsahují pigment vysoké kvality, ve speciální sadě navíc též s perleťovým leskem. Exploze světa barev v plné a zcela reálné kráse se stává dostupnou pro každého se všemi variantami sad. Pro výtvarníky a profesionální umělce představují tyto barvy nepostradatelnou součást tvorby, takřka povinnou pro zcela plné vyjádření jejich skic, kreseb a maleb.

Akvarelové barvy mají široké využití také pro začátečníky, kterým dodají jistou ruku a patřičnou uměleckou kuráž. Poloprofesionální kreativci již vědí, že kaligrafie (písmomalířství) a další umělecká činnost se stává zcela dokonalou právě díky těmto barvám.

A jak s Vámi vybranou sadou začít pracovat? Pro aktivaci plné sytosti barvy naneste pouze malé množství vody. Případné popraskání barev takovéto kvality nemá vliv na sytost a kvalitu tvorby. Textura barev v jednotlivých kalíšcích může vypadat hrubě, což je způsobeno okem neviditelnými bublinkami, které vznikly během výrobního procesu.

Cenová dostupnost je díky přímému propojení s výrobcem více než úžasná. Investujte do své tvorby a investujete do světa, který předčí všechny Vaše umělecké sny.

Dokonalým pomocníkem pro malbě s Gansaii tambi jsou naše vodou plnitelné štětce BrusH2O, jež ušetří spoustu času při radosti z tvoření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.