Letní novinky

Letní novinky

Léto je v plném proudu a my doufáme, že si ho užíváte dokud to jen trochu jde. Ani my nezahálíme a v posledních několika týdnech jsme pro vás nachystali řadu novinek.


Akční cena dopravy přes Balíkovnu

Akční cena dopravy přes Balíkovnu

Ve spolupráci s Českou poštou jsme pro vás nachystali zvýhodněnou cenu dopravy přes Balíkovnu a to za 49 kč. Cena platí i při platbě dobírkou :)


Dovolená

Vážení zákazníci, mezi 30.6 až 2.7 si bereme krátkou dovolenou. Berte prosím na vědomí, že objednávky přijaté od 29.6. 14:00 budou odeslané až v nejbližší pracovní den po tomto volnu, což je středa 7.7. Děkujeme za pochopení a přejem všem příjemně strávené léto :)


Úprava cen dopravy

Nejvíce využívané přepravní firmy ohlásily zdražení pro rok 2021, jsme tedy nuceni po delší době přistoupit k úpravě cen.


Nové pásky se dokutálely do skladu!

Nové pásky se dokutálely do skladu!

V dalších dnech a týdnech se můžete těšit jak na naskladnění desítek nových druhů pásek, tak na doplnění těch vyprodaných. Bude to veliké!


Doručování zásilek před Vánoci

Doručování zásilek před Vánoci

Vážení zákazníci, vánoční eshopová sezóna vrcholí a letos je ještě náročnější než obvykle. Prakticky všehny přepravní firmy se potýkají se svými limity kapacit při doručování zásilek. Berte tedy prosím na vědomí, že doba dodání se oproti obvyklému stavu může prodloužit.


Černý pátek je tu!

Černý pátek je tu!

Je to tak, Černý pátek se po roce vrátil i k nám do Světa Pásek! 


Podzimní novinky

Podzimní novinky

Trvalo to věčnost, ale dočkali jsme se. Přes půl světa nám po mnoha týdnech čekání a nervy drásajícího papírování dorazila paleta plná nového zboží. 


Kaligrafické novinky

Znovu skladem máme inkousty Ikebara, akvarelové barvy Coliro, fixy, pera, brush peny a další. 


Nový systém a úprava designu

Naše milé zákaznice a zákazníci, v souvislosti s přechodem na nový systém eshopu prosím věnujte pozornost následujícím informacím!