Rozšíření nabídky linerů a brush penů

V naší nabídce nově najdete skvělé linery a brush peny od Pentelu, Tombow a Sakury. Pentel Brush Sign Pen Artist se může pochlubít jedním z nejtenších štetečků na trhu (šířka tahu od 0,03 do 2 mm). Štěteček z nylonových vláken dobře drží tvar a lze jej použít od vlasové stopy až po celoplošné malování - špička štětce se vždy vrátí do původního stavu. 

 

Všechny fandy krasopísma jistě zaujme i Sakura Pigma Professional brush. Zvládne super jemné linky i velké, odvážné tahy, nabízí tak maximální univerzálnost. Trvanlivý hrot reaguje na okamžité změny tlaku nebo směru s hedvábně hladkým, přesným a konzistentním tokem inkoustu. Pigma inkoust s hlubokou černou archivní kvalitou zajišťuje, že dílo vydrží po celý život.

Sakura Pigma Professional

 

V neposlední řadě tu máme bíle linery rovněž od Sakury, které najdou uplatnění v kresbách na černém, nebo jiném barevném papíru tmavšího odstínu. Zdokonalená technologie hladkého inkoustového toku GellyRoll® Classic ™ White je k dispozici ve třech velikostech: 05 Fine, 08 Medium a 10 Bold.

Sakura Gelly Roll