Partnerský program - affiliate

Blogujete, zajímáte se o svět krásných věcí, pohody, tvořivosti a máte web, kam je možné umístit náš odkaz, či banner?

Zaregistrujte se do našeho partnerského programu a vydělávejte se Světem pásek!

Jak to funguje?

Zájemce se zaregistruje na stránce http://www.svetpasek.cz pro partnerský (affiliate) program - nutné je vyplnit všechny registrační údaje. Bez toho nelze spolupráci zahájit a pokud bude registrace neúplná, budeme vás žádat o doplnění údajů.

Taktéž je velmi užitečné nám napsat něco o vás. Velmi nám to usnadní rozhodování, zda má affiliate spolupráce s vaším webem smysl, či nikoliv.

Pokud byste měli speciální přání na banner, je pravděpodobně možné se domluvit individuálně, ale je třeba počítat, že tvorba a nastavení zabere nějaký čas.

Na jaké stránky má smysl dát odkaz?

Odkaz má smysl dávat na weby, které nějak tématicky souvisí se sortimentem, který prodáváme. Například na weby, které se zabývají zkrášlováním domácnosti, ručními tvořivými pracemi, na stránky zabývající se scrapbookingem, postcrossingem nebo stránky s nabídkou tvořivých kurzů. Prostě všude tam, kde je možné náš sortiment nějak využít.

Cílem je totiž přivést na náš web zákazníka, který by měl mít zájem u nás nakoupit. A aby se tak stalo, tak musí být na podobné věci "naladěn". ;-)

Jak získám provizi?

Po úspěšném schválení vaší registrace je možné přihlášení do affiliate programu. Zde budete mít ve své affiliate administraci k dispozici několik speciálních textových odkazů, či grafických bannerů, které poskytujeme ve formě HTML kódu a ten následně vložíte na váš web. Podle toho odkazu poznáme, prostřednictvím kterého partnera na naše stránky zákazník přišel.

HTML kód s odkazem musí být na váš web vložen v nezměněné formě, aby náš systém dokazal poznat, že daný zákazník přišel třeba právě z vašeho webu. Za správné vložení na svůj web a funkčnost odkazu si odpovídá sám affiliate partner.

Prostřednictvím odkazů umístěných na vašem webu se zákazník proklikne k nám a zde musí učinit objednávku do tří měsíců od prokliku na náš web. Lhůtu jsme záměrně nechali takto dlouhou, protože chápeme, že ne každý zákazník hned učiní objednávku, ale třeba se k nám vrátí později.

Provize se počítá z uskutečnených a především uhrazených objednávek v případě platby předem nebo z vyzvednutých objednávek zaslaných na dobírku, které nebyly vráceny v rámci 14-ti denní zákonné lhůty.

Samozřejmě je na vás, kolik takových reklamních prvků na své stránky umístíte. Ale vše dělejte s rozvahou. Více odkazů nemusí nutně znamenat větší šanci, že u nás zákazník nakoupí a vy získáte provizi. Může to být někdy i naopak a "zabannerovaná" stránka s blogem také nemusí působit na vaše návštěvníky příliš dobře.

Kdy se provize vyplácí a jaká je její výše?

Výše provize je aktualně 5% z hodnoty objednaného zboží prostřednictvím odkazu z vašeho webu. Provize je vyplácena v případě, že dosáhla minimální hranice 250 Kč a to výhradně na účet uvedený při registraci nebo ve formě poukázky na nákup na www.svetpasek.cz.

Co nesmím porušit a za co mi hrozí sankce?

Jde nám o férovou spolupráci z obou stran a proto na rovinu říkáme, co se smí a co ne. Stačí se držet zdravého rozumu. ;-)

Affilate partner se musí zdržet jakéhokoiv jednání, které by bylo v rozporu s platnými zákony České republiky. Taktéž je povinen se zdržet jednání, které odporuje dobrým mravům. Taktéž je povinen se zdržet jednání, které by mohlo vytvářet dojem, že www.svetpasek.cz je/by mohl být v jakékoliv spojitosti s výše uvedenými zakázanými aktivitami a mohlo by tím dojít k poškození našeho dobrého jména. Za každé takové zjištěné porušení jsme oprávněni účtovat pokutu ve výši 50 000 Kč. Tím není dotčeno právo vymáhání škody za ušlý zisk. Affiliate partner svou registrací s tímto výslovně souhlasí.


Prodejce si vyhrazuje právo jednostranné změny podmínek partnerského programu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.