Akce

Akvarelový fix se štětečkem Clean Color Real Brush - FLUORESCENT YELLOW

RB-6000AT/001
Neohodnoceno
  • 75 Kč 15 Kč –20 %
    49,59 Kč / ks bez DPH
  • (2 ks)Skladem
60 Kč / ks
Kategorie: Pera a psací potřeby
 

Srdce se rozbuší a emoce všech barev světa vysokého umění se setkají v jediném okamžiku. V okamžiku, kdy se setkáte s dokonalým nástrojem umělce, jež ve Vás dřímá.

Co však dělá umělce umělcem? Troufáme si tvrdit, že to jsou právě nástroje vysoké kvality, které Vám zaručí přenesení dokonale reálných a živých barev z Vaší fantazie na papír či plátno. Clean Color Real Brush od firmy Kuretake jsou profesionální fixy na vodní bázi se štětcovým hrotem.

Fixy jsou dokonalým nástrojem pro Vaše skici, ilustrace, umělecké návrhy a animace, ale také kresbu, malbu a stále více umělečtější formu relaxačních vymalovávanek.

Štětcový hrot nabízí úžasnou variabilitu při tvorbě. Umožňuje nepřeberné množství různých tahů a linek. Barvy lze navíc mísit dotykem hrotů a pracovat tak na projektu zcela bez vyrušování a zbytečných přestávek, které umělce často zdržují v zápalu inspirace. Také je možné barvy rozmývat vodou buď pomocí klasického štětce, nebo vodou plnitelným štětcem BrusH2O, který máme též v naší nabídce, v několika variantách.

Fixy jsou bez xylenu a tudíž bez zápachu. V našem obchůdku naleznete fixy od zkušebních malých sad, přes středně velké až po zcela kompletní sadu. Manga obrázky byly pro stvoření těchto fix zásadním podnětem, ale zaručujeme Vám, že jakýkoliv umělecký styl není Clean Color Real Brush cizí.

Investice do radosti z tvorby je tudíž zároveň investicí do kvality a stylu Vaší umělecké dráhy.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.