Platba

Platbu je možné učinit níže uvedenými způsoby:

Platba kartou / on-line

Akceptujeme běžné platební karty VISA Platba kartou VISA na www.svetpasek.cz, VISA Electron Platba kartou VISA Electron na www.svetpasek.cz, MasterCard Platba kartou MasterCard na www.svetpasek.cz, MasterCard Electronic Platba kartou MasterCard Electronic na www.svetpasek.cz, Maestro Platba kartou Maestro na www.svetpasek.cz.

 

Platba předem na účet Fio banka

Bankovní spojení ČR:
- pro platby v CZK: 2101419491/2010 Platba v CZK na www.svetpasek.cz

 

Bankovní spojení SK, EU:
- pro platby v EUR: IBAN CZ2420100000002101419491, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX Platba v EUR do EU a na Slovensko na www.svetpasek.cz Platba v EUR na www.svetpasek.cz
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Upozornění: V případě platby v EUR použijte výhradně náš EUR účet. Pokud poukážete platbu v EUR na náš účet vedený v CZK, platba nebude přijata a bude vrácena zpět v takové částce, v jaké se připsala na účet po přepočtu do CZK. Neakceptujeme typ platby SHA a BEN! Při platbě z jiných zemí akceptujeme výhradně nízkonákladové Euro platby (Target2, SEPA) nebo typ platby OUR. V opačném případě budeme trvat na uhrazení vzniklých poplatků.

 

Platba dobírkou

Při platbě dobírkou bude k dopravnému účtován poplatek za dobírku (doběrečné) ve výši 32 Kč (pouze do částky 1000 Kč v rámci ČR) při dopravě Českou poštou.