Doprava a platba

Dodací podmínky

Zboží je dodáno na adresu uvedenou v objednávce. Za správnost adresy odpovídá zákazník. Pokud nebude možné z důvodu špatné adresy doručit objednávku, bude při opakovaném dodání doúčtováno další dopravné. V případě, že byla objednávka zaslána na dobírku a nebyla vyzvednuta, akceptujeme při opakovaném dodání pouze platbu předem. Je možné uvést jinou adresu pro dodání a jinou fakturační.

 

Chcete doručit objednávku do zaměstnání?

Pokud chcete doručit objednané zboží do zaměstnání, prosíme o dodržování jednoduché zásady. Vaše jméno by mělo být uvedeno vždy před názvem firmy, kam chcete objednávku doručit. V opačném případě, pokud je první název firmy a pak jméno, se má za to, že objednává firma, ne soukromá osoba. Mohou tím vzniknout potíže při doručení zásilky, kdy dopravce může vyžadovat převzetí objednávky firmou, která je uvedena na zásilce.

 

Doprava Vaší objednávky

Je možno využít služeb následujících dopravců:

Česká pošta   Zásilkovna    

Jelikož chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni nejen s našimi výrobky, které nabízíme, ale aby byli spokojeni i s kvalitou přepravy za velmi příznivé ceny, zvolili jsme jako dopravce Českou poštu s.p. a Zásilkovna.cz.

 

Výše poštovného

Výše poštovného se Vám zobrazí na e-shopu v druhém kroku objednávky (platba a doprava).

Česká pošta: Poštovné pro Českou republiku začíná na 60 Kč (standardně zasíláme jako doporučenou zásilku nebo balíček), pro Slovensko + EU na 4,2 €.  Zásilky jsou doručovány na konkrétní adresu zákazníka. Pro náročnější zákazníky nabízíme i službu Balík do ruky, jenž začíná na 135 Kč.

Zásilkovna.cz: Poštovné pro Českou republiku začíná na 74 Kč, pro Slovensko na 3,6 €. Zásilky jsou doručovány na výdejní místa Zásilkovny.

Kromě slovenska jsme schopni doručit zboží i do ostatních států EU či mimo EU. Doprava v tomto případě bude kalkulována na základě Vaší poptávky.

 

Kdy bude objednávka odeslána?

Vzhledem k nižšímu objemu objednávek odesíláme v současné době pouze 2x týdně. Obvykle na začátku pracovního týdne (pondělí) a pak na konci (čtvrtek nebo pátek).

 

Kdy objednávku obdržím?

Česká pošta - doporučená zásilka obvykle 2-3 pracovní dny, balík do ruky pak do druhého pracovního dne. Na Slovensko putuje zásilka ještě o den až dva déle.

Zásilkovna zabere v rámci ČR obvykle 1-2 pracovní dny. V případě Slovenska jsou to 2-4 pracovní dny. 

Možnosti platby

Zboží je možno objednat na dobírku či platbou předem. V případě druhé možnosti můžete zaplatit běžným bankovním převodem nebo pomocí platební brány která umožňuje použít k platbě kreditní kartu, rychlý bankovní převod a řadu dalších možností. Provozovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s.

       ComGate Payments, a.s.
       Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
       E-mail: platby-podpora@comgate.cz
       Tel:  +420 228 224 267

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba rychlým bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.