Věrnostní program

Proč věrnostní program? Protože věrnost se přeci vyplatí ;-)

Jak to funguje?

Věrnostní program je určen registrovaným koncovým zákazníkům, kterým za jejich nákupy (za zaplacené objednávky - myšleno bez dopravného a poplatků za platbu) poskytneme slevu. Slevy se počítají automaticky a každý registrovaný zákazník si je může zobrazit po přihlášení do svého uživatelského účtu.

Věrnostní slevy

Pokud jste přihlášeni, vidíte slevu rovněž i u každého produktu, který máme v nabídce. Do cen se tedy rovnou započítává Vaše sleva.

 

Podmínky?

Je to prosté, stačí se u nás registrovat a nakupovat jako registrovaný koncový zákazník. Nic víc ;-) Registrovaní uživatelé mají výhodu v tom, že se jim jejich nákupy již automaticky zahrnuly do výpočtu slev ;-)

Úrovně věrnostních slev

Jak již bylo výše uvedeno, věrnostní slevy se počítají jako součet ze všech objednávek (obrat) provedených registrovaným koncovým zákazníkem uskutečněných a zaplacených za rok zpětně. Započítává se hodnota zboží bez doprav a poplatků za platby.

Od částky     Sleva
1 000 Kč      2 %
1 500 Kč      3 %
2 000 Kč      4 %
2 500 Kč      5 %
3 000 Kč      7 %
4 000 Kč      8 %
5 000 Kč    10 %

Není v tom háček?

Není! ;-) Jednou přiznaná sleva vám pak platí, ať máte pak objednávku za 100 nebo 500 Kč. A čím více u nás objednáte, tím větší sleva bude. Maximální věrnostní sleva je 10%.

Platí sleva na všechno?

V drtivé většině ano, ale může se stát, že se rozhodneme na některé zboží věrnostní slevu neposkytovat.

Ještě něco?

Ano. Krom procentuální slevy počítané na základě uskutečněných objednávek máme ještě tzv. věrnostní body. Ty můžete získat za Vaši zpětnou vazbu, tedy hodnocení a recenze produktů, které jste nakoupili. Za recenzi od nás dostanete 2 body, za hodnocení 1 :). 1 bod = 1 Kč.


Prodejce si vyhrazuje právo jednostranné změny podmínek věrnostního programu. Nárok na slevu není právně vymahatelný.