Tip

Papírové samolepky “Malý princ“, aršíky (80ks) (PS13D09M0009)

PS13D09M0009

Rozměr: 9x13cm

  • 45,45 Kč bez DPH
  • (> 3 balení) Skladem
55 Kč / balení
Kategorie: Samolepky
Balení: sada
Materiál: papír
Motiv: nezařazeno
 
 

„Vše co je důležité, je očím neviditelné,“ říká liška Malému Princi a Malý Princ tento důležitý vzkaz předává nyní Vám, naši milí přátelé Světa Pásek a Malého Prince.

Exkluzivní set 80 samolepek s motivy, které znají malí i velcí čtenáři té nejbáječnější knihy na světě je opět zde. :-) Stylové samolepky ve tvaru mini poštovních známek ozdobí dopisy, pohledy, vzkazy, pozvánky i poděkování. Malý Princ Vám zde představuje svůj svět, svoji knihu i svého stvořitele Antoina de Saint-Exupéryho. Na každé malinké samolepce na Vás čeká velký kus pohlazení po srdci, velké moudro a ten největší svět fantazie, jaký si jen dokážete představit.

Sada samolepek „Malý Princ“ se výborně hodí jako dárek pro Vás i Vaše přátele. A k slavnostnější příležitosti, lze vytvořit set samolepek i Vámi vybraného zápisníku „Malý Princ“. (Pro opravdové sběratele doporučujeme nasbírat celou kolekci zápisníků, které ač se liší pouze obálkou, mají již nyní ceněný sběratelský status). Promítněte si Malého Prince v kolekci, která Vás okouzlí a najděte si v nesmrtelné postavě chlapce z jiné planetky svou hvězdu, neboť: „Svítí hvězdy na nebi proto, aby každý našel tu svou?“ To si pište a lepte, že ano :-)

Rozměr aršíků: 13 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.