Vážení zákazníci, poslední provozní den letošního roku kdy budou odeslány zásilky bude 21.12.2018. Těšíme se na vás znovu v Novém roce a to již od 2.1.2019. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
Kód: PS45D45M0920 | Značka: Svět pásek

Samolepky “Botanická zahrada“ 17ks (PS45D45M0920)

45 Kč / balení
Vyprodáno

Rozměr: 2-11,5cm

 

 

 

Kategorie: Samolepky
Materiál: papír
Položka byla vyprodána…

Co může být ve volných chvílích krásnějšího než procházka Botanickou zahradou "Světa Pásek". Pojďte společně s novou sadou  květinových samolepek potěšit všechny Vaše smysly.

V naší botanické zahradě máme i malé květinářství s pravidelnými workshopy výroby květinových věnců, aranžování květin a stylové květinové výzdoby. Nebojte se. Vůbec nic na tom není. Naši odborníci Vás naučí i Květomluvě.

Jakou květinu máte nejraději a co to o Vás prozrazuje? To se dozvíte právě zde. Potěšte květinovou výzdobou i Váš nepostradatelný diář, deník, artbook. Nechte rozkvést Vaše pozvánky, pohledy a dopisy. Ozdobte si svůj kreativní koutek a přineste řeč květů všude tam, kde je jí podle Vás potřeba. Květiny potěší, pohladí, promluví k srdci. Svět Pásek Vás zve do krásných rozkvetlých dnů právě teď. Sady samolepek jsou velmi žádané a proto určitě navštivte naši botanickou zahradu co nejdříve.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .