Kód: PS45D45M1091 | Značka: Svět pásek

Samolepky “Molang“ 3 aršíky (PS45D45M1091)

49 Kč / balení
Skladem (1 balení)

Rozměr aršíku: 10x20cm

samolepky: cca 4x4cm

 

 

 

Můžeme doručit do:
26.3.2019
Kategorie: Samolepky
Balení: aršík
Materiál: papír
Motiv: molang

Až z dalekého Japonska se do Světa Pásek přeplavil Pan Molang neboli "Tlustý Zajíček“. Mimochodem blízký příbuzný Mr. Rabbita , jehož samolepky máme v obchůdku rovněž.

Molang je veselý pohodář, kterému je jeho "prostorově výrazná postava" výhodou. Proč by všichni měli být roztomilí, štíhlí a dokonalí? Kdepak. Molang je zajda, který razí filozofii: "Užívej si života plnými doušky, protože žijeme tady a teď. Kdo ví, jak bude zítra a každý ví, jak bylo včera."

Náš zajda je autorem citátu, tak prosím citovat i s autorem. Jinak se urazí a zdrhne, než si stihnete objednat a to by jste nechtěli. Zajda je tu pro Váš kreativní diář, deník, vtipná přáníčka, dopisní papíry, obálky a karty nebo rozveselení školních desek.

Baculky jásejte - je tu zajda, který Vám každý den řekne, jak jste krásná. A co víc - ukáže Vám, jak se žije tady a teď bez ohledu na postavu. Důležité je žít a tvořit. V nabídce Světa Pásek pan Molang doporučuje zkouknout také washi a kawaii pásky s veselými králíčky, kteří taktéž patří do širšího příbuzenstva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.