Vážení zákazníci, poslední provozní den letošního roku kdy budou odeslány zásilky bude 21.12.2018. Těšíme se na vás znovu v Novém roce a to již od 2.1.2019. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
Kód: PS45D45M0485 | Značka: Svět pásek

Samolepky “Totoro“, sada 46ks (PS45D45M0485)

49 Kč / ks
Vyprodáno

Rozměr samolepek je přibližně 4x4cm

 

Kategorie: Samolepky
Balení: sada
Materiál: papír
Motiv: kreslené postavičky
Položka byla vyprodána…

Roztomilý, krásný a všemi obdivovaný Totoro vtrhl do našeho obchůdku hned se 46 úžasnými a neodolatelnými samolepkami. Milovníci postcrossingu, diářů, ručně psaných řádků a sběratelé tají dech a žhaví klávesnice k objednávkám. Takový účinek má jen Totoro. :-)

A kdo to vlastně je? Totoro je lesní duch, žijící v kořenech obřího kafrovníku (ale také v našem obchůdku, hi hi) a vystupující v podobě třímetrového savce pokrytého šedou srstí. Naprosto Vás okouzlí velikánskými kukadly a nebezpečně nakažlivým úsměvem.  Že byste si nyní přáli být v kůži holčiček Sacuki a Mei, které se s Totorem seznámí a spřátelí? To Vám právě nyní rádi umožníme.

A než Vám přijde Totoro až domů, doporučujeme shlédnout film: "Můj soused Totoro" (r.1988), kde je náš hrdina v hlavní roli. Samolepky s Totorem čekají právě na Vás a ze zkušenosti víme, že mizí rychlostí blesku. Nebo snad rychlostí 46 totorů za hodinu? :D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .