Kód: MC21-52 | Značka: Kuretake

Akvarelová barva č.52, Gansai Tambi - OCEAN GREEN

60 Kč / ks
Vyprodáno
Kategorie: Výtvarné potřeby
Položka byla vyprodána…

Gansai Tambi Colors od Kuretake jsou akvarelové barvy, které obsahují pigment vysoké kvality, ve speciální sadě navíc též s perleťovým leskem. Exploze světa barev v plné a zcela reálné kráse se stává dostupnou pro každého se všemi variantami sad. Pro výtvarníky a profesionální umělce představují tyto barvy nepostradatelnou součást tvorby, takřka povinnou pro zcela plné vyjádření jejich skic, kreseb a maleb.

Akvarelové barvy mají široké využití také pro začátečníky, kterým dodají jistou ruku a patřičnou uměleckou kuráž. Poloprofesionální kreativci již vědí, že kaligrafie (písmomalířství) a další umělecká činnost se stává zcela dokonalou právě díky těmto barvám.

A jak s Vámi vybranou sadou začít pracovat? Pro aktivaci plné sytosti barvy naneste pouze malé množství vody. Případné popraskání barev takovéto kvality nemá vliv na sytost a kvalitu tvorby. Textura barev v jednotlivých kalíšcích může vypadat hrubě, což je způsobeno okem neviditelnými bublinkami, které vznikly během výrobního procesu.

Cenová dostupnost je díky přímému propojení s výrobcem více než úžasná. Investujte do své tvorby a investujete do světa, který předčí všechny Vaše umělecké sny.

Dokonalým pomocníkem pro malbě s Gansaii tambi jsou naše vodou plnitelné štětce BrusH2O, jež ušetří spoustu času při radosti z tvoření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.