Vážení zákazníci, poslední provozní den letošního roku kdy budou odeslány zásilky bude 21.12.2018. Těšíme se na vás znovu v Novém roce a to již od 2.1.2019. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
Kód: MC20PC/6V | Značka: Kuretake

Gansai Tambi Pearl Colors, 6 barev

309 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2018
Kategorie: Výtvarné potřeby
Rozměr:: 7 x 19cm

Gansai Tambi Colors od Kuretake jsou akvarelové barvy, které obsahují pigment vysoké kvality, ve speciální sadě navíc též s perleťovým leskem. Exploze světa barev v plné a zcela reálné kráse se stává dostupnou pro každého se všemi variantami sad. Pro výtvarníky a profesionální umělce představují tyto barvy nepostradatelnou součást tvorby, takřka povinnou pro zcela plné vyjádření jejich skic, kreseb a maleb.

Akvarelové barvy mají široké využití také pro začátečníky, kterým dodají jistou ruku a patřičnou uměleckou kuráž. Poloprofesionální kreativci již vědí, že kaligrafie (písmomalířství) a další umělecká činnost se stává zcela dokonalou právě díky těmto barvám.

A jak s Vámi vybranou sadou začít pracovat? Pro aktivaci plné sytosti barvy naneste pouze malé množství vody. Případné popraskání barev takovéto kvality nemá vliv na sytost a kvalitu tvorby. Textura barev v jednotlivých kalíšcích může vypadat hrubě, což je způsobeno okem neviditelnými bublinkami, které vznikly během výrobního procesu.

Cenová dostupnost je díky přímému propojení s výrobcem více než úžasná. Investujte do své tvorby a investujete do světa, který předčí všechny Vaše umělecké sny.

Dokonalým pomocníkem pro malbě s Gansaii tambi jsou naše vodou plnitelné štětce BrusH2O, jež ušetří spoustu času při radosti z tvoření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .