Vážení zákazníci, poslední provozní den letošního roku kdy budou odeslány zásilky bude 21.12.2018. Těšíme se na vás znovu v Novém roce a to již od 2.1.2019. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
Kód: PW15D10M0167 | Značka: Svět pásek

WASHI páska, barva “bílá“ (PW15D10M0167)

49 Kč / ks
Vyprodáno

rozměr 1.5cm x 5m

Kategorie: Washi pásky
Barva: bílá
Materiál: washi papír
Návin: 5m
Šířka: 1.5cm
Položka byla vyprodána…

Designéři, aranžéři, kreativci, majitelé svatebních studií či tvořílci všeho druhu! :-) Často se nás ptáte, k čemu všemu naše krásné washi pásky použít :-) Washi pásky lze trhat, stříhat, děrovat a hlavně lepit a znovu odlepovat téměř donekonečna. Naše pásky dokonale vyzdobí Váš diář, deník, skicák, zápisník, úkolník, sešit či rozvrh do školy.

A to je jen začátek! Co si takhle vyrobit originální kancelářské spony, polepit vázy, skleničky, svíčky, příbory a ze starých krabic a dóz vytvořit nová, umělecká dílka? Ale i Váš byt může ožít barvami a designy našich washi pásek. Nejčastěji polepovanými předměty v domácnosti jsou pc klávesnice, kryty mobilů, zásuvky, fotorámečky, ovladače a rozveselit lze i dveře, okna, stěny, podlahy, ba i strop :-)

Milovníci scrapbooku, postcrossingu a klasického dopisování zkrášlují páskami alba, art booky, pohlednice, dopisní papíry a další papírové projekty. Washi páskou můžete svázat kytičku milované osobě a nakonec zjistíte, že olepit lze úplně vše. Tak fantastické jsou washi pásky, které Vám přinášíme stále s novými a novými vzory. Mnoho inspirace lze načerpat v sekci "Pro inspiraci", na našich facebookových stránkách, Pinterestu, googlu či Instagramu. A pamatujte, že největší inspirací jsou Vaše sny, představy a kouzelný tvořivý svět uvnitř každého z nás :-) Váš Svět Pásek.

Použití:

Pásky lze použít k dekoraci skla, nábytku, zrcadel. K výrobě originálních stínidel na světla, na deníky, na balení dárečků, na tvorbu přáníček, či ozdobu dopisních obálek...

Při lepení na strukturované materiály má páska dobrou shopnost se přizpůsobit tvaru povrchu - nerovnostem.

Washi pásky mají snadné použití. Pro jejich dobrou přilnavost je ale třeba lepením zkontrolovat, zda je podklad čistý, nemastný a bez prachu.

Nevhodné pro přímý styk s potravinami. Nevhodné pro děti do tří let.

Více v sekci "Pro inspiraci"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .