Vážení zákazníci, poslední provozní den letošního roku kdy budou odeslány zásilky bude 21.12.2018. Těšíme se na vás znovu v Novém roce a to již od 2.1.2019. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
Kód: PW50D08M0001 | Značka: Svět pásek

WASHI páska “Da Vinciho nákresy“ (PW50D08M0001)

149 Kč / ks
Vyprodáno

Rozměr: 5cm x 8m

 

Kategorie: Washi pásky
Materiál: papír
Motiv: vintage
Položka byla vyprodána…
Leonardo Da Vinci (1452-1519) byl nejslavnější italský malíř, představitel renesanční malby, ale také autor nejslavnějšího obrazu na celém světě, portrétu, jež nazval "Mona Lisa."
Ale Leonardo byl renesanční člověk se vším všudy. Vedle malířství proslul také jako sochař, architekt, přírodovědec, spisovatel, hudebník, vynálezce a konstruktér. Povídá se, že byl také velkým mystikem, což ovšem může souviset s pokusem vysvětlit genialitu tohoto úžasného muže.
 
Svět Pásek přináší Leonarda Da Vinciho a jeho slavné vynálezy do Vašich diářů, deníků, zápisníků, skicáků a journalů, sbírek a kreativního tvoření právě nyní. Létací stroje,pracovní nástroje,válečné stroje,s vodou související vybavení -Leonardo Da Vinci patří mezi nejslavnější, nejobdivovanější a nejgeniálnější myslitele, jež dokázali předběhnout dobu právem.
 
A nyní jsou kousky jeho geniality na prodej. Nevěříte? Pak Vás zcela jistě přesvědčíme na našem e-shopu. 

Video se zápisníkem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .