Kód: PW25D10M0007 | Značka: Svět pásek

Washi páska “Londýn“ (PW25D10M0007)

49 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Rozměr: 2,5cm x 10m

Můžeme doručit do:
20.3.2019
Kategorie: Washi pásky
Balení: kus
Materiál: washi papír
Motiv: cestování
Návin: 10m
Šířka: 2,5cm

My ve Světě Pásek milujeme Londýn a celou Velkou Británii. Srdcovkou jsou pak všemožné motivy Anglie a proto je i tato washi páska velkým nadšením pro všechny, kteří to cítí stejně :-)

Nasedněte do typického červeného autobusu a sledujte z výšky ten cvrkot města měst. Že je zrovna čas na čaj o páté? Tak honem do nejbližší čajovny, v které budete pomalu upíjet svůj šálek "English Tea" a pozorovat typický londýnský déšť. Nezapomeňte se takém projít parkem plným starých stromů a zaposlouchat se do zpěvu ptáčků, který si naštěstí nemusíte překládat :-) Možná Vás při Vaší procházce bude pozorovat tajemný pán s dýmkou a knírkem. Nebojte se. Buď je to Sherlock Holmes nebo starý dobrý "duch Anglie".

Ať už do Anglie jezdíte pravidelně nebo se teprve chystáte, je tato páska téměř nezbytností. A zcela určitě nutností pro ty, kteří o cestě do Londýna a procestování Anglie křížem krážem zatím jen sní.

Washi páska přinese atmosféru Anglie i do Vašeho diáře, deníku, zápisníku a vykouzlí Vám krásné dopisní papíry, přáníčka, ozdobné lemování pohledů či poslouží jako "nenápadné" upozornění, kam byste chtěli konečně vycestovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.