Kód: PW30D05M0059 | Značka: Svět pásek

WASHI páska “Rukopis Rousseau“ (PW30D05M0059)

55 Kč / ks
Vyprodáno

Rozměr: 3cm x 5m

Kategorie: Washi pásky
Balení: kus
Materiál: washi papír
Motiv: nápisy
Návin: 5m
Šířka: 3,0cm
Položka byla vyprodána…

Rukopis. Poví o nás i to co nechceme sami vědět. Je naší vizitkou a jeho změnou, můžeme údajně měnit i svůj život. Píšeme pohledy, dopisy i gratulace, aniž bychom se zamýšleli nad tím, jak moc záleží nejen na tom, co sdělujeme, ale i jak to sdělujeme. Grafologie se při rukou psaném CV stala již dávno zásadní.

Umělecky založené duše vylepšují svůj rukopis kouzlem kaligrafie nebo svým vlastním pojetím krasopisu. Také máte v okolí někoho, koho na základce bavil krasopis a dodnes píše jak šplhounský prvňáček? Toužíte vylepšit své písmo? Hledáte inspiraci a přitom obdivně vzdycháte nad rukopisy slavných osobností? Zvolejte třikrát: Ave Svět Pásek!

Nabízíme Vám pestrý výběr pohledů a washi pásek s překrásnými motivy rukopisů renesančního mistra malíře Leonarda Da Vinci, novináře a spisovatele Marka Twaina,fyzika a objevitele teorie relativity Einsteina, spisovatele a francouzského velikána Maupassanta, slavného filosofa Rousseaua, spisovatele a rytíře Čestné legie Verna a vojevůdce i státníka Napoleona.

Pište, lepte, darujte, tvořte a bavte se stylem velikánů.

To pravé pro Vaše milované diáře a plánovače.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .