Vážení zákazníci, poslední provozní den letošního roku kdy budou odeslány zásilky bude 21.12.2018. Těšíme se na vás znovu v Novém roce a to již od 2.1.2019. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
Kód: PW15D10M1679 | Značka: Svět pásek

WASHI páska “Sweet unicorns“ (PW15D10M1679)

55 Kč / ks
Vyprodáno

rozměr 1.5cm x 10m

Kategorie: Washi pásky
Materiál: washi papír
Motiv: dětské
Návin: 10m
Šířka: 1.5cm
Položka byla vyprodána…

Nádherné, bájné stvoření z mýtů a legend znovu ožívá v překrásné washi pásce.

Krásné stvoření s podobou sněhobílého koně s dlouhým rohem na čele je také známé tím, že se k němu mohly přiblížit pouze panny. ( Ale nebojte se. Naše samolepky jsou zpřístupněny naprosto všem.)

Víra v jednorožce přetrvává v některých částech světa dodnes. Někteří lidé přicházejí s tvrzením, že se jedná o křížence divokého indického osla, nosorožce a lehkonohé tibetské antilopy, jež má dlouhé, rovné rohy, které se při pohledu z boku mohou jevit jako roh jeden.

Zda jednorožci existují či nikoliv nechá náš obchůdek zcela na Vás milí zákazníci. Jedno je však jisté. V magii je jednorožec symbolem čistoty a ochrany, v moderní symbolice znázorňuje také sílu, moudrost a věčný život. V praktické magii jednorožec zvyšuje přitažlivost a probouzí léčivé schopnosti.

Páska určená pro všechny milovníky inspirace, kreativity - a hlavně jednorožců. Udělejte si radost a vykouzlete úsměv na tváři sobě i svým blízkým vpravdě dárkem magickým.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .