Vážení zákazníci, poslední provozní den letošního roku kdy budou odeslány zásilky bude 21.12.2018. Těšíme se na vás znovu v Novém roce a to již od 2.1.2019. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem!
Tip
Kód: ZP12D16M0003 | Značka: Svět pásek

Zápisník Malý princ (ZP12D16M0003)

279 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Rozměr: 12,3 x 16,2 cm

Materiál: Papír, lepená vazba

Počet listů: 98

 

Můžeme doručit do:
14.12.2018
Kategorie: Diáře a zápisníky
Materiál: papír
Motiv: dětské

Malý Princ je zpátky a s ním i všechna tajemství, která přináší do našich srdcí. Jak prozradila liška Malému Princi: "Vše co je důležité, je očím neviditelné." A právě takové důležité věci je nutné si opakovat a zapisovat, abychom se k nim později mohli vracet. Zápisník, který okouzlí malé i velké poetické duše, pochází z planetky B612, kde ji se svou růží a beránkem vykreslil Malý Princ co nejlépe to jen dovedl.

My ve Světě Pásek pyšně hlásíme, že jsme jedním z nejoblíbenějších světů Malého prince. A proto nám dopřál tu čest a vytvořil k zápisníkům také kouzelné samolepky, které si lze v našem obchůdku též zakoupit a jež přiblíží příběh Malého Prince tak věrně, až se tají dech. Zápisník je ideálním dárkem pro každého milovníka knihy, která se čte očima i srdcem celý život. Takže - nakreslíte Malému Princi beránka, kterého si tak přeje?

Černé stránky mají stříbrný potisk. Zápisník je hezky propracován a má stylové kování na rozích.

 

 

Video se zápisníkem

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 14.10.2015 02:18
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli v horizontu nejbližší doby, (dejme tomu třeba do vánoc) nebudou k dostání zápisníky i s ostatními vzory na obálce. Děkuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .